Kontaktujte nás:0222 205 080

pondelok-piatok 8 – 16 hod.

Die moderne Hausfrau

Die moderne hausfrau v preklade moderná žena v domácnosti je jedným z našich najväčších nemeckých hlavných dodávateľov špecializujúci sa na privedenie na trh nové a užitočné produkty z celého sveta. V našom e-shope vám ponúkame výber toho najzaujímavejšieho od praktických pomocníkov pre vašu domácnosť a záhradu, cez krásne dekoratívne predmety, až po zaujímavosti pre voľný čas.

Cena od:
Cena od:
do:
Filtrovať podľa
Filtrovať podľa
Miesto určenia
Zobraziť filtre
položiek
Načítať ďalších 24

Die moderne hausfrau je čisto internetový obchod špecializujúci sa na predaj moderných domácich potrieb, darčekových predmetov a ozdôb, ale aj záhradných dekorácií. Moderne hausfrau je jedným z najväčších nemeckých e-shopov, ktorého hlavnou činnosťou je uvádzať na trh také produkty, ktoré vynikajú svojou užitočnosťou, všestrannosťou, ale aj multifunkčnosťou. Tovar z celého sveta sa tak nachádza na jednom mieste a je dostupný všetkým, ktorí chcú vo svojom živote len veci pekné a zároveň praktické. Výhodou e-shopu je bezpochyby triedenie všetkého obsahu v závislosti na sezóne alebo príležitosti, pre ktorú práve nakupujete. Vianočné, veľkonočné, jesenné alebo zimné dekorácie tak nie je nutné zložito vyhľadávať, všetky odteraz nájdete na jednom mieste. Moderne hausfrau de tak hrá do noty každému, kto potrebuje rýchlo a dobre nakúpiť. 

Veci, ktoré sú potrebné každý deň a život je vďaka nim ďaleko jednoduchší, sú finančne pomerne nákladné na obstaranie. Praktická domácnosť, ktorá je zároveň plne funkčná, vyžaduje veľa času, pokiaľ ide o správny výber a následnú kúpu. Rad starostí si ale môžete ušetriť, ak budete vedieť, na koho sa obrátiť. To napokon platí aj napríklad o rôznych doplnkoch alebo darčekoch. Vybrať vhodný darček pre svojho blízkeho nie je nič jednoduché a dobré tipy na darčekové predmety sú v dnešnej dobe doslova na nezaplatenie. Vianoce, svadby, narodeniny alebo rôzne výročia. Všetky tieto slávnostné príležitosti sa nezaobídu bez vhodných darov a ako všetci vieme, tieto príležitosti nás sprevádzajú po celý život. Teraz už budete vedieť, kam si chodiť pre inšpiráciu alebo kde nakupovať. Die moderne hausfrau je jedným z popredných dodávateľov pre Veľký košík, kde je možné naraziť na širokú paletu nielen darčekových predmetov, ale i rôznych bytových a záhradných doplnkov či drobného nábytku a elektroniky. 

TOPlist