Kontaktujte nás:0222 205 080

pondelok-piatok 8 – 16 hod.

Samolepky na okno Zimný čas, 48 dielov

nové

Samolepky na okno Zimný čas, 48 dielov

  • Dostupnosť: Momentálne nedostupné
  • Sledovať dostupnosť

  • Cena: 4,67 vr. DPH
  • Katalóg. číslo: 644548

Bohužiaľ, produkt teraz nemáme k dispozícii Aktivujte si vyššie možnosť Sledovať dostupnosť a my vás budeme informovať, keď bude k dispozícii, alebo si vyberte z podobných produktov v kategórii: Dekorácie

Zimná krajina pre váš domov. S týmito nálepkami môžete vytvoriť magickú zimnú scénu – s malebnými siluetami budov, tancujúcimi snehovými vločkami, s krásnym vianočným stromom, s filigránskymi ľadovými kryštálmi.

Samozrejme môžete umiestniť všetky motivy aj jednotlivo. Vyzdobte si ušlechtilými, třpytivými samolepkami v okamihu okna a steny, dlaždice, zrkadlo, skriňa a mnoho ďalšieho. Či už v obývačke, v ložnici, na chodbe alebo v detskom izbe – všude je potrebné naladiť krásna vianočná atmosféra. Super jednoduché, super rýchle: Stačí jednoducho samolepky prilepiť, hotovo! Samolepky sú viackrát použiteľné: všetky motivy je možné bez problémov opäť odlepiť a umiestniť niekde inde.

Sada 48 samolepiek na 2 hárkoch, rozdielne motivy v „prestrihávanom“ vzhľade: snehové vločky, hviezdy, ľadové kryštály, domy atď., z PVC v bielej na priehľadnom podklade, s decentným leskom, samolepiace – priľnú najlepšie na hladké a čisté povrchy, ľahko odstrániteľné, opakovane použiteľné.

Parametre produktu

  • Materiál:
    • PVC

Najpredávanejší v kategórii Dekorácie

TOPlist